Skierniewice

Zobacz też: Forum Warszawa

Nowe konto  |  Zaloguj się
Tu jesteś   »   Forum   »   Życie w Skierniewicach   »   Forum wyborcze   »   Roman Czyżewski kolejnym prezydentem Skierniewic!
SPEDNET Pompy Ciepła, Ogrzewanie Podłogowe.
 
Forum Skierniewice
Roman Czyżewski kolejnym prezydentem Skierniewic!
Ostani post 21-08-2011 20:24:49 jakim GOŚĆ. 109 Odpowiedzi.
Do druku
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Sortuj:
Strona 1 z 612345 > >>

Autor Wiadomości
Niunia69 GOŚĆ
Awatar

--
1 23-09-2009 15:32:28
 • Cytuj
 • Odpowiedz
Czy podzielacie moje zdanie, że kolejnym prezydentem Skierniewic powinien zostać Pan Roman Czyżewski? Po tych kilku latach rządów kolejnego nieudacznika naszemu miastu przydałby się taki młody, zaradny, uczciwy prezydent! Pan Roman Czyżewski oprócz tego jest doświadczonym, dobrze wykształconym i lubianym przez młodzież pedagogiem, co jest szczególnie ważne, bo przyszłość Skierniewic to właśnie młode pokolenie! Ma on też na swoim koncie konkretne zasługi dla miasta, jest pracowity i pomaga słabszym. Co Wy na to, żeby namówić Pana Romana Czyżewskiego na kandydowanie na stanowisko Prezydenta Skierniewic?
Zenek GOŚĆ
Awatar

--
23-09-2009 19:36:31
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
.. ..pogrzało cie ? Jeszcze ten nie zakończył kadencji a już go oceniasz . Czy naprawdę tak mało się robi w Skierniewicach że nazywasz Prezydenta nieudacznikiem ? Myślisz że następny będzie lepszy ? Czy naprawdę jesteś tak naiwna ? Myślisz że jak Czyżewski będzie Prezydentem to będzie luksus .. .. nowe miejsca pracy a może zrobi ci remont w mieszkaniu i kupi nowy samochód .
Niunia69 GOŚĆ
Awatar

--
23-09-2009 20:04:53
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Pan Czyżewski napewno prędzej kupi samochód np. biednym dzieciom niż sobie! A Trębski kupił samochód sobie za nasze pieniądze, luksusowy! A w Skierniewicach jest robione teraz znacznie, znacznie mniej niż za Bogusza. Żona Trębskiego stawia segmenty i zarabia miliony, a żona Pana Romana Czyżewskiego pracuje na rzecz biednych i mieszkańców Skierniewic w fundacji Chodźmy Razem. Oboje robią więcej społecznie niż Trębski i jego świta za pieniądze.
Mada GOŚĆ
Awatar

--
23-09-2009 20:50:19
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Podzielam Twój pogląd! Faktem jest, że dzięki panu Romanowi wiele się w Skierniewicach zmieniło na lepsze. Np nowy skate park na Zadębiu - jak walczył o przesuniecia budźetowe na realizację tego - jak się okazało trafionego pomysłu - pozostawał sam mając w tle z nieprzychylną mu prasa lokalną. Teraz gdy miejsce to oblegli mieszkańcy zanim zostało oficjalnie otwarte nagle ta sama pani Redaktor pisze o rzekomych zasługach radnego p. Krzysztofa J - drugiego przedstawiciela osiedla Zadębie w Radzie Miasta, którego do tej pory inwestycja nie interesowała wcale. Jak widać pan Roman skupia sie na pracy,a nie na promocji własnej osoby a już na pewno nie potrafłby przypisać sobie zasług kogoś innego.
arek GOŚĆ
Awatar

--
23-09-2009 21:45:34
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Może i faktycznie żona radnego pracuje na rzecz biednych dzieci, tylko że za miejską kasę. Ta fundacja dostała łącznie w tym roku ponad 100 tysięcy złotych z miejskich dotacji. Za taką kasę to i ja mógłym działać społecznie!!! A odnośnie argumentu, że pan radny nie dba o swoją promocję, to wystarczy zajrzeć na stronę fundacji chodźmy razem, aby zauważyć baner z napisem Radny Roman Czyżewski, jeśli to nie jest promocja to pytam się co to jest???
Mada GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 05:15:47
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Oprócz 100 tysięcy z miasta fundacja dostała kolejne 100 tysięcy ze środków zewnętrznych - czyli na rzecz mieszkańców Skierniewic pozyskała ponad 200 tys! Drogi arku, jeśli znasz lepszy sposób na pozyskiwanie pieniedzy to przekaż pracownikom fundacji, na pewno wykorzystają je! Pozyskane dotacje nie świadcza o "wygodnym sposobie bycia dobrym" a o ciężkiej pracy przy ich pozyskiwaniu. Wie to każdy kto wykonał taki wysiłek. Nie licytujmy się kto lepszy, przecież pracę widac po jej efektach... Życzę EFEKTYWNEGO dnia!
Rodzic GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 08:57:57
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Dokładnie tak. Zobaczcie natomiast i porównajcie jak Pan Trębski pozyskuje dla miasta pieniądze, np. z UE. Dlatego potrzeba nam takich ludzi jak Romek Czyżewski i jego ekipa. Pamiętajcie, że fundusze z UE są tylko do 2013 roku. Chcecie, żeby do tego czasu rzadzili nadal w Urzedzie Miasta ludzie, którzy więcej płacą specjaliście od pozyskiwania funduszy niż on tych funduszy pozyskuje? Nie marnujcie OSTATNIEJ szansy Skierniewic.
Ala GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 10:52:55
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
A mi się wydaję, że fundacja powinna być "a polityczna", a fundacja żony radnego "Chodźmy Razem" promuje pana Czyżewskiego . Wiemy, że zbliżą się wybory samorządowe i pan Roman ma wielką chrapkę na prezydenturę, Jednak nie tędy droga panie Romanie. Tak się nie powinno robić
mieszkaniec Widoku GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 11:07:15
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
a ja popieram takie działania jakie podejmuje pan Czyżewski mieszkam na Widoku i powiem tak że byłam miło zaskoczona kiedy przeczytałam w prasie o tym że pan Czyżewki walczy o rozbudowe szkoły nr 9 popieram takich ludzi i myśle tak żeby wszyscy tak podchodzili do sprawy jak Czyżewski to nie było by tak zle Ja mam swoje dziecko w ZSI i wiem od niego że pan Roman jest bardzo dobrym i lubianym naczycielem a poza tym dzieki niemu jak sie dowiedzałam to on wprowadził pod obrady program nauki pływania dla dzieci a to swiadczy o tym że wie co robi i co jest słuszne tylko tak dalej panie Romanie i niech sie pan nie przejmuje tym co mówią ci co nic nie robią tylo zamęt sieją
Madzia GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 11:26:21
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Autor: n/a 23-09-2009 20:36:31
.. ..pogrzało cie ? Jeszcze ten nie zakończył kadencji a już go oceniasz . Czy naprawdę tak mało się robi w Skierniewicach że nazywasz Prezydenta nieudacznikiem ? Myślisz że następny będzie lepszy ? Czy naprawdę jesteś tak naiwna ? Myślisz że jak Czyżewski będzie Prezydentem to będzie luksus .. .. nowe miejsca pracy a może zrobi ci remont w mieszkaniu i kupi nowy samochód .Dlaczego tak brzydko i opryskliwie zaatakowałeś autorkę tego posta? Czy wszyscy zwolennicy Pana Trębskiego są tacy nieprzyjemni i nie umieją prowadzić kulturalnej dyskusji bez używania agresji?
mala GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 12:18:47
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Ja bym się przejmowała gdyby moje dziecko miało chodzić do olbrzymiej szkoły molocha a ktoś z pedagogicznym wyczuciem pragnąłby ją jeszcze powiększyć.Stop szkołom molochom, bo się za chwilę nie pozbieramy jako społeczeństwo.
Pana Czyżewskiego znam i mam o nim delikatnie mówiąc kiepska opinię.
Bardzo dobry to jest np. bigos ze schabowym,a nauczyciel ma być przyzwoity i wychowywać swoim działaniem a nie podlizywać się dzieciom, żeby go lubiły.Dobry nauczyciel zawsze czegoś chce od ucznia i zdecydowana większość uczniów tego nie lubi...dopiero z czasem docenia.Pomysł z nauka pływania dobry,chociaż nie wiem czy to inicjatywa pana Czyżewskiego, ale na pewno zasługa całej rady i prezydenta że na to się zdecydował.
A generalnie myślę że gdyby pan Czyżewski został prezydentem, to oczywiście się poprawi...jemu.
gość GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 12:30:35
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził
Markus GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 12:35:34
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Gdyby Skierniewicom poprawiło się proporcjonalnie tyle, ile prywatnie poprawiło się państwu Trębskim dzięki prezydenturze Leszka, to byłoby tu San Fransisco. Niestety, jest ściernisko.
renata GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 13:54:08
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
mala szkoda że tak mało wiesz o szkole a wypowidasz sie tak ostro a więc cie oświece ja mam tam swoje dziecka i jest mi smutno jeśli kończy lekcje o 18 a do tego jeszcze lekcje odbywają sie w małych salach czy to jest normalne według mnie nie i jeśli ktoś chce doprowadzić do rozbudowy dziewiątki to tylo mu przyklasnąc pomysłu szkoda tylko że tak pózno o tym pomyślano ale ciesze sie że znalazł sie jakiś Czyżewski i o to zabiega ja powiem tak jeśli z takim zapałem jak o boiska na Zadębiu będzie starał sie o rozbudowe szkoły to tylko sie cieszyć że ta szkoła sie rozbuduje i mam nadzieje że pozostali prominęci Skierniewickiego świata poltyki w ty pomogą- to szkoła będzie miała wreście warunki zgodne ze standartami XXI wieku a jeśli chodzi o pana Czyżewskiego on chyba nie jest z Widoku a mimo to angarzuje sie w sprawy uczniów mieszkojących na tym osiedlu a to świadczy o tym że jako radny rozumie że są sprawy ważne dla całego miasta a nie tylko dla swojego podwórka no to tylko pogratulować mu wyczucia i wspierać w ty co robi dla mieszkańców a ci którzy tylko narzekają niech wkońcu sami coś zrobią i sie wykarzą
Rodzic 1 GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 22:24:52
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
witam wszystkich gosci forum
całkiem przypadkiem trafiłam na ta strone ale zacikawił mnie nagłówek "Roman Czyżewski" postanowiłam poczytac co osoby w miescie o nim sadzą i jestem zirytowana negatywnymi wypowiedziami osób, widac ze nigdy nie miały doczynienia z tym Panem.
Moje dziecko od marca uczęszcza do świetlicy Fundacji Pomocy Społecznej "Chodxmy Razem" przy ulicy Mszczonowskiej, i drogi panie Arku i inni goscie uwiezcie mi że moje dziecko jest bardzo szcesliwe że ma tak wspaniałe miejsce do którego moze iść , pozatym w sierpniu była wycieczka do Zakopanego ( moje dziecko pierwszy raz było na wycieczce) za darmo i w tak ciekawym miejscu. Gdyby nie fundacja napewno nie poznałoby tak wielu ciekawych miejsc poniewaz nie stac mnie na takie wyjazdy . Pozatym oprócz atrakcji które dzieci maja na codzień np. Wyjście do pizzeri otaczane sa swieta kadrą wychowawców która pomaga mi w wychowaniu dziecka Panie arku zamiast gadac ze Fundacja pomaga za miejskie pieniadze i Pan też my mógł to niech \Pan weźmie sie za robote zacznie pomagać innym . Bo gdyby nie Pani Beata to nikt w tym mieście nie oferuje bezinteresownej pomocy dzieciom i rodzimom.
Powinniśmy cieszyc sie z teo ze tacy ludzie jeszcze istnieja jak Pan Roman i jego Żona.
nie no kurdę nie mogę!! GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 22:30:29
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Nie no tych bzdur już dłużej czytać nie mogę...
Kilka rzeczy wymaga tu wyjaśnienia i wyprostowania - będę się tu odnosiła do kilku wątków pisanych przez parę osób. A więc po pierwsze primo
Ktoś pisał, że o środki unijne można się ubiegać tylko do 2013 roku - totalna bzdura!! do 2013 jest uchwalony budżet UE ale Bóg da - będą następne!!
Co do tego, że miasto nie pozyskuje środków z UE – kolejna bzdura – właśnie pozyskano 17 mln. Zł na remont koszar – mało???????? Co innego że miasto się chwalić osiągnięciami nie umie, ale to inna bajka,
- Następna sprawa - fakt - Czyżu nie jest radnym widoku, ale pracuje w ZSI i dlatego jest ona jego oczkiem w głowie!! Na pewno nie jest tego przyczyną jego altruizm „powszechnie znany altruizm”
- Ktoś pisał o tym, że Czyżu najpierw by biednym samochód kupił niż sobie - z tego co czytałem w ITS to właśnie niedawno kupił sobie świetną brykę,
- Śmieszą mnie także posty "Dobrze zorientowanych" którzy wiedzą ile fundacja jego żony dostała od miasta a ile ze środków zewnętrznych - są to oczywiście osoby obiektywne, które swą wiedzę czerpią z pilnej obserwacji życia miasta a nie bezpośrednio od Pięknego Romana
Jeśli jesteście Państwo tak świetnie zorientowani w tym ile ta fundacja pozyskała a o ile za mało dał jej ZŁY TRĘBSKI, to może powinniście także napisać, że Owa fundacja nawet poprawnie wniosku złożyć nie umiała i tylko dzięki ZŁEMU TRĘBSKIEMU dostała pieniądze w drugim rozdaniu - FAKT!! !!!! !!! ZŁY TRĘBACZ!!


Ludzie nachalność z jaką kadzicie na temat Czyżewskiego jest żenująca - zastanówcie się czy nie robicie mu więcej krzywdy niż pożytku!
Aaaa GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 22:42:45
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Eee - po 2013 będą jeszcze dotacje z UE? No to spoko i nie ma się co czepiać.
Nie wiedziałam, że to Trębski przyznaje dotacje... No proszę! A mógł zabić!
hahahahaha GOŚĆ
Awatar

--
24-09-2009 22:43:37
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
Namówić Czyżewskiego do startu w wyborach Prezydenckich !!?? HaHaHaHa - Nie no błagam... Muszę Cię uspokoić "Niuniu69" Pana Romana nie trzeba to tego namawiać - to jest jego marzenie i z pewnoscią obejdzie się bez tworzenia komietetów namawiajacych Go do startu w wyborach
miesz Zadębia GOŚĆ
Awatar

--
25-09-2009 13:43:20
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
ale co by tu nie pisać to prawda jest taka że na osiedlu od kiedy w radzie jest pan Czyżewski Zadębie ma sporo inwestycji które wczesniej omijały to osiedle no nikt przecież nie zaprzeczy że dzieje sie sporo no i jak słyszałem w kościele na Zadębiu spora w tym zasługa pana Czyżewskiego a o tym czy to będzie ten czy inny kandydat to niech zdecyduje społeczeństwo ja tam myśle że jeśli pan Roman dogada sie z panem Krzysztofem na którego głosowałem w tamtych wyborach to wtedy będziemy mogli mówić o jakiejś mowej epoce w Skierniewicach dwóch zaradnych może więcej niż jedem ja zawsze głosuje na tego co ma coś do zaoferowani i co już zrobił dla mieszkańców a o tym panu słyszałem dużo dobrego jeśli chodzi o pana Romana pozdrawiam mieszkaniec osiedla
:-) GOŚĆ
Awatar

--
25-09-2009 21:25:46
 • Cytuj
 • Odpowiedz
*
ktoś chyba bardzo zazdrosci panu Romanowi i dlatego pisze takie bzduryyyy .
trzymam kciuki i mam nadzieje ze właśnie on zostanie prezydentem .
wydaje mi się ze nie ma co dyskutować na ten temat bo i tak wszyscy wiemy co on zrobił dla mieszkańców zadębia i nie tylko pozdrowienia dla Pana Romana Czyżewskiego

Strona 1 z 612345 > >>

Szybka odppwiedź
toggle
  Użytkownik:
Temat:
Treść:
Kod bezpieczeństwa:
Obrazek CAPTCHA
Wprowadź kod z powyższego obrazka do pola poniżej:
(wielkość liter MA ZNACZENIE !!!)

Wyślij
Poprzedni wątekPoprzedni wątek Następny wątekNastępny wątek